“En sevdiğim yenilgi merakıma karşı olandır…”

Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır diyerek 2007 yılında Bilge Adam‘dan aldığım Web ve Grafik eğitimi ile sektöre giriş yaptım. Sektörün en iyilerden olabilmek için sürekli araştırma ve geliştirme içerisinde bulundum.
Sırasıyla ilk önce web tasarım sonra grafik tasarımı üzerinde yoğunlaştıktan sonra bir ara amatör fotoğrafçılıkla ilgilendim sonra arayüz kodlamada kendimi geliştirmeye başladım ve tüm tasarımlarımı kendim w3c standartlarında profesyonel olarak XHTML, HTML5, CSS3.0, JQUERY ile kodlamaya başladım daha sonrasında SEO’yu keşfettim üzerinde araştırmalar, çalışmalar ve çeşitli SEO uygulamaları yaptım. Yazılıma olan Merakıma yenildim 🙂 🙂 ve
 Mikrosis‘ten Web Yazılım Uzmanlığı eğitimi aldım akabinde ASP.NET ile yazılım projelerine başladım.
Şuan Fulltime şekilde çalışıyorum Web & Grafik Tasarım, arayüz kodlama işlerinin yanında zaman zaman amatör şekilde mekan, ürün ev konsept fotoğraf çekimleri yapmaktayım yazılım alanında yeni projelerle kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Yaptığım web ve grafik çalışmalarının bazılarını web sitemden takip edebilirsiniz. Freelance web, grafik ve yazılım projeleriniz için benimle irtibata geçebilirsiniz. 

[email-download download_id=”2856″ contact_form_id=”2843″]

facebook.com/sinan.soydan
twitter.com/sinan-soydan

Business card

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.